صلاح الزواوی

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر من، دوست و محبوب من، مرحوم آیت الله تسخیری(رحمت الله علیه)

سلام بر شما، سلام بر حسین و سلام بر شهدای کربلا و دوستداران حسین و راستگویان در عشق به اهل بیت. خداوند ما و شما را با آنان در كرسی اخلاص نزد مالك مقتدر محشور نماید.

برادر عزیزم، ما را بدون کلامی خداحافظی ترک کرده و از دیدار چهره‌ات محروممان کردی. چهره ای که طی این چهل سال، همچون رخ صبحدم دیدم. ای یار دورِ نزدیک، تو الگوی عشق به محمد و آل محمد(ص) بودی، کسی بودی که نه تنها همه‌ی مذاهب، بلکه عشق و وفاداری نیز در شخص تو جمع شده بود. همیشه به یاد توخواهم بود تا زمانی که خداوند مرا به تو برساند تا در رکاب مولایمان مولای همه عالمیان، نبی اکرم(ص) باشیم.

همراه من و همه ی دوستداران این جمهوری اسلامی عزیز دعا کنیم که عمر رهبر بزرگوار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای(دامت برکاته) را طولانی گرداند و او را در مأموریتی که هزار و چهارصد سال پیش صاحب آن به دوش گرفته، یاری نماید. همانا که پیروزی با صبر بدست می آید.

و در پایان، برای برادرم، رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آیت الله شهریاری و سلف محبوب وی، آیت الله اراکی، دعا می کنم که مسیر تقریب، جهاد و شهادت را ادامه داده و خداوند همه ما را در رکاب کربلای حسین و اهل بیت نبوت محشور فرماید.